Τα χειρότερα posters του 2014

0
529
Βαθμολόγησε το άρθρο
[Total: 1    Average: 2/5]

Συνεχίζοντας λοιπόν τα αφιερώματα μας για το 2014 (μπορείτε να τα βρείτε όλα εδώ: http://www.cineramen.gr/category/afierwmata/) και αφού είχαμε κάνει λίστα με τα καλύτερα posters του 2014, ήρθε η ώρα να δούμε ποια ήταν εκείνα που δεν “χτύπησαν” και πολύ καλά στο μάτι. Να θυμίσω ότι δεν συζητάμε για το αν η ταινία ήταν καλή ή όχι, αλλά μόνο για το πόσο κακοσχεδιασμένες ήταν οι αφίσες που περιλαμβάνονται στην λίστα. Σε κάθε ταινία που έχουμε γράψει, υπάρχουν και οι αντίστοιχες πληροφορίες για το αντίστοιχο φιλμ, ώστε να μπορέσετε να μάθετε περισσότερα για αυτήν. Μπορεί η αφίσα όπως και το trailer αντίστοιχα να λειτουργούν υπέρ της ταινίας, ωστόσο στην προκειμένη περίπτωση μάλλον περισσότερο τον απωθεί από το να την παρακολουθήσει.

(Τα καλύτερα posters του 2014 μπορείτε να τα βρείτε εδώ: http://www.cineramen.gr/ta-kalitera-kinimatografika-poster-tou-2014/)

  • Αυτά είναι λοιπόν τα χειρότερα posters για το 2014 (με τυχαία σειρά):

– 3 Days to Kill (Περισσότερα για την ταινία: http://www.cineramen.gr/3-days-to-kill-kritiki-tenias/)

Alt Text

– A million ways to die in the west (Περισσότερα για την ταινία: http://www.cineramen.gr/a-million-ways-to-die-in-the-west-kritiki-tenias/)

Alt Text

– Are You Here

Alt Text

– Better living through chemistry

Alt Text

– Blended (Περισσότερα για την ταινία: http://www.cineramen.gr/blended-kritiki-tenias/)

Alt Text

– Chef (Περισσότερα για την ταινία: http://www.cineramen.gr/chef-kritiki-tenias/)

Alt Text

– Dracula Untold (Περισσότερα για την ταινία: http://www.cineramen.gr/dracula-untold-kritiki-tenias/)

Alt Text

– Drive Hard

Alt Text

– Dumb And Dumber To (Περισσότερα για την ταινία: http://www.cineramen.gr/kritiki-tou-dumb-dumber/)

Alt Text

– Good People (Περισσότερα για την ταινία: http://www.cineramen.gr/kritiki-gia-good-people/)

Alt Text

– Horns (Περισσότερα για την ταινία: http://www.cineramen.gr/kritiki-gia-horns/)

Alt Text

– Left Behind

Alt Text

– Magic in the moonlight (Περισσότερα για την ταινία: http://www.cineramen.gr/magic-in-the-moonlight-kritiki-tenias/)

Alt Text

– The Muppets: Most Wanted (Περισσότερα για την ταινία: http://www.cineramen.gr/the-muppets-most-wanted-kritiki-tenias/)

Alt Text

– Noah (Περισσότερα για την ταινία: http://www.cineramen.gr/noah-kritiki-tenias/)

Alt Text

– Pompeii (Περισσότερα για την ταινία: http://www.cineramen.gr/fotia-pano-apo-tin-pompiia-kritiki-tenias/)

Alt Text

– The Giver (Περισσότερα για την ταινία: http://www.cineramen.gr/the-giver-kritiki-tenias/)

Alt Text

– The Identical 

Alt Text

– The Prince

Alt Text

– The Spongebob Movie (Περισσότερα για την ταινία: http://www.cineramen.gr/the-spongebob-movie-sponge-out-of-water-official-trailer/)

Alt Text

– Vampire Academy (Περισσότερα για την ταινία: http://www.cineramen.gr/vampire-academy-kritiki-tenias/)

Alt Text
Cineramen
Νίκος Δρίβας

Νίκος Δρίβας

Facebook Twitter Google+

Δημιουργός και συντάκτης του www.cineramen.gr αλλά κυρίως φανατικός του σινεμά

Share

Δείτε ακόμα στο Cineramen

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.